Конспект уроку № 55. Практична робота 15. Використання математичних, логічних та статистичних функцій табличного процесора. Умовне форматування

11.04
2017

Конспект уроку з інформатики для 8 класу по темі  "Практична робота 15. Використання математичних, логічних та статистичних функцій табличного процесора. Умовне форматування"  за новою програмою починаючи з 2016 року

Конспект розроблено згідно чинної програми з інформатики для учнів 8 класу

Урок 55.

Тема: Практична робота 15. Використання математичних, логічних та статистичних функцій табличного процесора. Умовне форматування.

Цілі:

  • навчальна: формувати вміння використовувати у формулах вивчені функції та налаштовувати умовне форматування комірок таблиці;
  • розвивальна: розвивати вміння використовувати отримані знання в різних ситуаціях під час роботи за комп'ютером;
  • виховна: виховувати інформаційну культуру, дбайливе ставлення до комп’ютерної техніки.

Тип уроку:  урок  формування вмінь і навичок.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • привітання
  • перевірка присутніх
  • перевірка готовності учнів до уроку

ІІ. Повідомлення теми та мети уроку

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  • як записувати абсолютні, відносні та комбіновані посилання у формулах;
  • як використовувати автозаповнення для копіювання формул;
  • як застосовувати математичні, логічні та статистичні функції для опрацю­вання даних.

IV. Формування вмінь та навичок

Під час виконання практичних завдань пам’ятайте про правила безпеки життєдіяльності при роботі з комп’ютером!

Завдання до практичної роботи:

 

У власній структурі папок створіть папку Практична робота 15.

 

Завантажити конспект уроку по темі  "Практична робота 15. Використання математичних, логічних та статистичних функцій табличного процесора. Умовне форматування"  

Бажаєш отримувати нові та цікаві матеріали з сайту?

Заповни форму, подану нижче, і безкоштовно отримуй в свою поштову скриньку все необхідне для уроків!

Коментарі всього: 1

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований. Обов'язкові поля відмічені *

*

до початку